Start › Trends › Gadgets › Advertorial

Ten dron wart 373 zł jest najbardziej niesamowitym wynalazkiem 2018

Podsumowanie: Ten genialny nowy dron podbija świat. Pozwala robić wspaniałe zdjęcia i filmy z góry, dzięki czemu możesz zaimponować znajomym podczas następnych wakacji. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie dzięki jego kompaktowym rozmiarom. Jest tak łatwy w użyciu i możesz go przygotować do lotu w mniej niż 30 sekund. Najlepsza cecha? DroneX Pro koncentruje się na rozwoju produktu zamiast na brandingu. Oznacza to, że są w stanie zaoferować światowej klasy drony w niewiarygodnie niskiej cenie.

"Powodem, dla którego markowe drony są tak drogie, nie jest ich technologia lecz ich marka" -Inżynier pracujący dla DroneX Pro

W ciągu ostatnich 12 miesięcy przetestowaliśmy większość modeli dronów dostępnych na rynku. Zazwyczaj modele poniżej 400 zł są bardzo trudne do kontrolowania nawet przy słabym wietrze. Ich aparat również z trudem wykonuje wysokiej jakości zdjęcia i filmy.

Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy tani model drona o nazwie DroneX Pro zyskał wiele pochwał wśród ekspertów. Czy ten niedrogi dron jest naprawdę tak dobry, jak mówią eksperci? Zamówiliśmy jeden, aby go od razu przetestować. Nasze wrażenie? Jesteśmy podekscytowani.

Dlaczego ten niezwykle wysokiej jakości dron jest taki tani?

DroneX Pro został zaprojektowany przez dwóch inżynierów i miłośników dronów. Drony, które już mieli, były trudne do manewrowania i robiły niskiej jakości zdjęcia i filmy.

Postanowili spędzić kilka tygodni szukając lepszych alternatyw. Po wielu badaniach i telefonach doszli do szokujących wniosków. Wysokiej jakości technologia w najdroższych markowych dronach pochodzi głównie od dostawców firmy SELBEN i ku ich zdziwieniu była dosyć tania.

Innymi słowy – zdali sobie sprawę, że cena kosztownych, markowych dronów nie wynika z zastosowanej technologii. W tym przypadku klient płaci za markę.

Uzbrojeni w tę nową wiedzę postanowili stworzyć własnego drona. Ten dron byłby znacznie lepszy niż drogie markowe drony i sprzedawany za ułamek ceny. Stworzyli oni DroneX Pro.

Obejrzyj poniższy film, aby obejrzeć DroneX Pro w akcji:

Co sprawia, że DroneX Pro jest tak wyjątkowy?

Ten dron sprawia, że początkujący wyglądają jak profesjonaliści. Wyposażony jest w profesjonalny kontroler i sprawia, że pilotowanie jest łatwe nawet dla początkujących. Nawet ludzie, którzy nigdy nie pilotowali drona, mogą opanować tę sztukę w krótkim czasie.

Automatyczna pomoc w locie
Inteligentne tryby lotu umożliwiają dronom bezpieczne lądowanie, wykonywanie obrotów 3D i wykonywanie innych fajnych obrotów.

3-osiowy stabilizator Gimbal
Wysokiej jakości ukryty 3-osiowy gimbal jest w stanie ustabilizować kamerę nawet przy dużej prędkości, aby można było uzyskać ostre obrazy i pozbawione drgań wideo. Nawet przy wiejącym wietrze, filmy uzyskują bardzo dobrą ostrość podczas transmisji w czasie rzeczywistym z twojego miejsca- niczym transmisja strumieniowa na żywo w jakości HD.

Zdjęcia z niesamowitych wysokości
Jakość obrazu jest szczególnie ważna jeśli chcemy odczuwać radość z używania drona. Obiektyw szerokokątny zapewnia obrazy ultra-HD o szybkości 100 Mb / s, zapewniające wspaniałe i krystalicznie czyste obrazy. Rób zdjęcia i filmy z zapierających dech w piersiach wysokości!

Zwiń i zabierz go ze sobą
Po złożeniu dron jest nieznacznie większy niż pięść. Pasuje do każdej torby z paskiem i do każdego plecaka! Nie potrzebujesz ekipy filmowej podczas pilotowania DroneX Pro. Po prostu powiedz dronowi, gdzie ma się kierować, a on zajmie się resztą. Zaimponuj przyjaciołom, współpracownikom i rodzinie ekscytującymi ujęciami ze swojego życia.

Dlaczego ten dron jest tak popularny?

Cena drona to tylko ułamek ceny profesjonalnych markowych dronów. Występuje w eleganckiej i kompaktowej obudowie i można go zabrać wszędzie. Pracuje cicho w powietrzu i ma lepszy czas lotu.

Ten dron sprawia, że początkujący wyglądają jak profesjonaliści. Pilotowanie jest bardzo naturalne. Nawet osoba, która po raz pierwszy obsługuje drona może nauczyć się go używać w ciągu kilku minut. To niewiarygodne, jak łatwo można pilotować drona dzięki dołączonemu kontrolerowi.

Nasze wnioski - Kupuj, gdy jest tak tani

Niski koszt i wysoka jakość DroneX Pro jest bardzo atrakcyjna. Produkt sprzedawany jest w dużych ilościach. W okresie świątecznym tuż za rogiem popyt rośnie w szybkim tempie. Dostawy są ograniczone. Zalecamy zamawianie DroneX Pro, gdy jest on nadal dostępny.

Dzięki temu dronowi możesz robić zapierające dech w piersiach zdjęcia i filmy z Twojego kolejnego dużego wydarzenia. Zaimponuj innym ekscytującym obrazem ze swojego życia. Ten dron daje tyle radości i sprawia, że wszyscy wyglądają świetnie!

Sprawdź teraz dostępność >>

Sprawdź dostępność >>>