Start › Trends › Gadgets › Advertorial

Exkluzivní: Tento dron za 2 241 Kč je nejúžasnějším vynálezem roku 2018

Shrnutí: Tento úžasný nový dron uchvátil celý svět. Můžete s ním fotit skvělé fotky a natáčet videa a udělat tak dojem na své přátele na vaší příští dovolené. Je kompaktní, takže si ho můžete vzít kamkoli s sebou. Snadno se používá a budete ho mít připravený během 30 vteřin. A to nejlepší? DroneX Pro se zaměřuje na vývoj produktu, místo na branding. To znamená, že si můžete dopřát nejkvalitnější drony za neuvěřitelně nízké ceny.

„Důvodem, proč jsou tyto drony tak levné není jejich technologie, ale jejich značka.“ - inženýr DroneX Pro

Více než rok jsme testovali většinu modelů těchto dronů na trhu. Běžné modely pod 2 500 Kč se velmi špatně ovládají i za mírného větru. Fotoaparáty těchto dronů většinou také neprodukují příliš kvalitní fotky a videa.

V posledních několika měsících se objevil nový levný dron DroneX Pro, který má skvělé recenze od mnoha odborníků. Je tento levný dron skutečně tak dobrý, jak tvrdí odborníci? Objednali jsme si ho, abychom ho otestovali. Jaké jsou naše dojmy? Jsme nadšení!

Proč je tento vysoce kvalitní dron tak levný?

DroneX Pro byl navržen dvěma inženýry, kteří milují drony. Drony, které již měli, se špatně ovládaly a dělaly nekvalitní fotografie a videa.

Rozhodli se tedy najít lepší alternativy. Strávili několik týdnů výzkumy a telefonáty a zjistili něco šokujícího. Vysoce kvalitní technologie, kterou využívají výrobci drahých dronů, pochází od dodavatele SELBEN a ve skutečnosti je relativně levná.

Jinými slovy? Zjistili, že drahé značky dronů nejsou drahé díky jejich technologii, ale díky značce.

S těmito informacemi se rozhodli postavit si vlastního drona. Tento dron je mnohem lepší, než drahé značkové drony, ale prodává se za pouhý zlomek jejich ceny. Vytvořili DroneX Pro.

Podívejte se na toto video DroneX Pro v akci:

Proč je DronX Pro speciální?

Tento dron je vhodný i pro začátečníky a umožní jim dosáhnout profesionálních výsledků. Má profesionální ovládání, které začátečníci jistě ocení. I lidé, kteří s dronem nikdy nelétali, se s ním naučí velmi rychle pracovat.

Automatické ovládání letu
Inteligentní režimy letu zaručí, že dron bezpečně přistane a umožní vám dělat 3D otočky a další triky.

Trojosový stabilizátor Gimbal
Vysoce kvalitní skrytý stabilizátor letu vám zaručí stabilitu i ve vysoké rychlosti, takže budete mít vždy ostré fotky a videa. I za silného větru budou vaše videa ostrá již při přenosu – stejně jako HD livestream.

Fotografie z úžasných výšek
Kvalita fotografií je u dronů mimořádně důležitá. Širokoúhlý objektiv vám umožní fotit ostré fotky o kvalitě 100Mbps ultra-HD. S tímto dronem můžete fotit fotky a natáčet videa z úžasných výšek!

Sbalte si svůj dron kamkoli
Ve složeném stavu je tento dron velký jako pěst ruky. Vejde se vám do každé tašky či batohu! S DroneX Pro nebudete potřebovat žádný natáčecí štáb. Jednoduše dron vytáhnete z tašky a on se postará o vše ostatní. Uděláte dojem na přátele, kolegy i na svoji rodinu a natočíte skvělé záběry.

Proč je tento dron tak populární?

Tento dron se prodává pouze za zlomek ceny profesionálních značkových dronů. Má elegantní kompaktní design a můžete si ho s sebou vzít kamkoli. Ve vzduchu je tichý a má vylepšený čas doletu.

S tímto dronem budou i začátečníci dosahovat profesionálních výsledků. Jeho let je velmi přirozený. I úplní nováčci se ho naučí ovládat velmi rychle. Díky ovladači je velmi snadné s ním pracovat.

Náš závěr – kupte si ho, dokud je tak levný

Nízká cena a vysoká kvalita DronX Pro je velmi zajímavá. Tento produkt se v poslední době prodává ve velkém. S blížícími se svátky poptávka po něm jen poroste a zásoby jsou omezené. Doporučujeme koupit si DroneX Pro co nejdříve, dokud je ještě na skladě.

Nyní s tímto dronem můžete pořizovat úžasné fotografie a videa. Udělejte dojem na své blízké a ukažte jim krásné fotografie ze svého života. S tímto dronem si užijete spoustu zábavy!

Zjistit dostupnost >>

Zjistit dostupnost >>>